Medicínsko-kozmetické centrum CORRECTIVE ponúka:

  • Nadštandardné zdravotnícke a kozmetické služby (nie sú hradené zdravotnou poisťovňou):
    Ambulantné ošetrenie hemoroidov (zlatej žily), ambulantné ošetrenie krčových žíl (varixov),  ošetrenie kožných anomálií - bradavice, kurie oká, jazvy atď. pomocou kryoterapie, domáca liečba prasklín konečníka (fisúr) pomocou dilatátora, odstránenie nadbytočného tuku, omladzovanie kože, depilácia, odstraňovanie pigmentových škvŕn, ošetrenie akné, aplikáciu botulotoxínu, odstraňovanie nežiadúceho ochlpenia, metličkových žíl, rozšírených cievok, drobných cievnych nádorčekov, vyhladzovanie a odstraňovanie vrások a ďalšie kozmetické služby vykonávané pomocou najmodernejších prístrojov a postupov.

Plexr - revolučná inováciaPlexr je skutočnou revolučnou a patentovanou inováciou v oblasti estetickej medicíny a chirurgie.

Plexr používa štvrtý stav hmoty: Plazmu. Ošetrované tkanivo sa odparuje a nešíri nežiadúce teplo do okolitých oblastí. Princípom je ionizovať plyny vo vzduchu tak, aby sa vytvoril malý plazmatický oblúk, s ktorým sa môžu ošetrovať dermálne a epidermálne oblasti postihnuté estetickými problémami bez toho, aby sa šírilo nežiadúce teplo do okolitých oblastí.
Čítať celý článok...

 

VITAL INJECTOR  Multiihličková mezoterapia - je určená k omladeniu pleti, ktorá funguje na báze obnovenia hydratácie, zlepšenia pružnosti, kvality a štruktúry kože.

Tento revolučný postup je určený na omladenie pokožky, hydratáciu, zvýšenie pružnosti pokožky a odstránenie jemných vrások.

Vital Injector je unikátny prístroj, ktorý umožňuje rovnomerné a presne dávkovanie kyseliny hyalurónovej do požadovanej hĺbky.

Týmto dosahuje lepší a trvanlivejší efekt na vypnutie vrások a hydratáciu pokožky.

Vďaka takto aplikovanej kyseline hyalurónovej dochádza nielen k hydratácií, ale aj k následnému vypnutiu pokožky.

Čítať celý článok...

 

"ORPHICA reprezentuje produkty najvyššej kvality. Spoločnosť starostlivo vyberá a kombinuje prírodné prísady na výrobu mimoriadne účinných produktov a zároveň sa zameriavana bezpečnosť, čo je pri starostlivosti o pleť v oblasti očí kľúčové. Kozmetika ORPHICA nespôsobuje podráždenie alebo alergie. Produkty môžu používať aj zákazníčky s citlivou alebo jemnou pleťou. Odporúčam kozmetiku ORPHICA každému, kto oceňuje najvyššiu kvalitu, dbá o seba a užíva si krásny vzhľad."

Čítať celý článok...

 

Biodermálne nite BIO MEYISUN

Historicky prvé poznatky o aplikácii cudzieho telesa do tela za účelom terapie sú známe a popísané od r. 2000 pred nar. Krista v Egypte.V 10. Storočí n.l. používali v Číne ovčiu vlnu a jej vlákna,ktoré zavádzali do bolestivého miesta.Neskôr sa používala ihla na napichnutie bolestivého miesta.

V 60. rokoch rozmach tejto metody nastal v Číne a Kórei zavedením techniky biodermálnych techník v liečbe bolestí a následne kozmetické využitie.

Čítať celý článok...

 

Mezoterapiu zaraďujeme medzi neinvazívne omladzovacie metódy. Táto prevratná metóda spočíva v aplikácii špeciálnych roztokov mikroinjekciami,rollerom,resp.najnovšie  dermapenom-špeciálnym vibrujúcim perom s ihličkami.

Špeciálnym druhom mezoterapie je MEZOLIFT. Pri tejto metóde ide o podkožnú aplikáciu zmesi vitamínov spolu s kyselinou hyalurónovou.

Roztoky obsahujúce zmes vitamínov, koenzýmov a aminokyselín injikujeme do strednej vrstvy kože. Tieto látky zlepšujú stav a funkciu kože, čím je možné dosiahnuť vyhladenie stredne hlbokých vrások.

Ide o mierne bolestivý výkon,ale pri použití znecitlivejúceho krému, je výkon minimálnme bolestivý .

Čítať celý článok...

 

Profesionálne kozmetické ošetrenie založené na 
princípe rastlinných kmeňových buniek 


Laboratóriá Selvert vyvinuli prevratné ošetrenie proti starnutiu pleti s využitím rastlinných kmeňových buniek, získaných z odrody švajčiarskeho jablka Uttwiler Spatlauber. Je to zásadný objav, ktorý výrazne pomáha zastaviť proces starnutia a stimuluje obnovu buniek v pleti. Pleť vyzerá mladistvo, sviežo a má prirodzený lesk a jas.

 

Čítať celý článok...

 

Skin perfect
Modré svetlo

Modré svetlo - BLUE LIGHT otvára nové dimenzie pomocou fototerapie pri ošetrení a liečbe akné v kozmetických salónoch.

Čítať celý článok...

 

IPL epilácia pracuje na princípe selektívnej fototermolýzy – využíva intenzívne pulzné svetlo nekohe-rentnej vlnovej dĺžky, ktoré je citlivé na farbivo vlasového chĺpku – melanín. Svetelný lúč preniká cez pokožku ku korienku chĺpku (folikulu), čím reaguje s jeho farbivom a transformáciou svetelnej energie na tepelnú energiu tak dochádza k zahriatiu korienka chĺpku na extrémne vysokú teplotu a k jeho úplnému zničeniu.

Čítať celý článok...

 

Najsofistikovanejší kozmeticko-medicínsky prístroj

BeautyTek kombinuje múdrosť tradičnej čínskej medicíny (TCM) s najmodernejšími zdravotníckymi  technológiami a je zároveň zariadením 2 v 1.

  • TCM je prezentovaná softwérom, ako a kam posúvaťsondu, aký tlak použiť, ako tlak využiť, ako nájsťa pôsobiťna meridiánové dráhy a body, podobné tím akupunktúrnym.
  • Moderná medicínska technológia je rýchla počítačová logika riadená analyzérom s okamžitou odpoveďou
  • 2v1 tiež znamená to, že diagnostický systém je kombinovaný s terapeutickým systémom

Čítať celý článok...

 

Zmena cien PRP (Dracula terapie)


Medicínsko kozmetické centrum CORRECTIVE ako druhé pracovisko na Slovensku vykonáva

Aplikáciu PRP - obohatenej vlastnej plazmy

Moderná metóda omladzovania a liečby niektorých kožných ochorení – liečba vlastnou plazmou „ Drakulova metóda“ sa vyvinula z autohemoterapie. Liečba vlastnou krvou sa už vyše tridsať rokov využíva v rôznych medicínskych odboroch

Čítať celý článok...

 

IPL (Intense Puls Light, čiže intenzívne pulzné svetlo) je liečebným nástrojom, ktorý umožňuje korekciu rôznych kožných porúch ako známky nadmerného starnutia, malé cievky a pigmentové škvrny. Ponúka bezpečné neinvazívne riešenie Vašich individuálnych problémov Zabezpečuje vynikajúce kozmetické výsledky pomocou procesu nazývaného fotoomladzovanie. S využitím IPL možno tiež epilovať s dobrými výsledkami. IPL sa skladá z rôznych vlnových dĺžok - na rozdiel od laseru, ktorý je monochromický. 

 

Čítať celý článok...

 
Novinky

Plexr

Revolučná a patentovaná inovácia v oblasti estetickej medicíny a chirurgie.

čítaj viac

Kto je Online
Máme online 7 hostí