Neštátna chirurgická ambulancia a
Medicínsko-kozmetické centrum CORRECTIVE ponúka:

  • Štandardné služby chirurgickej ambulancie (v rámci zdravotného poistenia)
  • Nadštandardné zdravotnícke a kozmetické služby (nie sú hradené zdravotnou poisťovňou):
    Ambulantné ošetrenie hemoroidov (zlatej žily), ambulantné ošetrenie krčových žíl (varixov),  ošetrenie kožných anomálií - bradavice, kurie oká, jazvy atď. pomocou kryoterapie, domáca liečba prasklín konečníka (fisúr) pomocou dilatátora, odstránenie nadbytočného tuku, omladzovanie kože, depilácia, odstraňovanie pigmentových škvŕn, ošetrenie akné, aplikáciu botulotoxínu, odstraňovanie nežiadúceho ochlpenia, metličkových žíl, rozšírených cievok, drobných cievnych nádorčekov, vyhladzovanie a odstraňovanie vrások a ďalšie kozmetické služby vykonávané pomocou najmodernejších prístrojov a postupov.

IPL epilácia pracuje na princípe selektívnej fototermolýzy – využíva intenzívne pulzné svetlo nekohe-rentnej vlnovej dĺžky, ktoré je citlivé na farbivo vlasového chĺpku – melanín. Svetelný lúč preniká cez pokožku ku korienku chĺpku (folikulu), čím reaguje s jeho farbivom a transformáciou svetelnej energie na tepelnú energiu tak dochádza k zahriatiu korienka chĺpku na extrémne vysokú teplotu a k jeho úplnému zničeniu.

Čítať celý článok...

 

HydraFacial - ocenený ako najlepšie prístrojové vybavenie v roku 2011, 2012.

Zdravá koža je našou filozofiou . Nechceme len zlepšovať Váš vzhľad, ale predovšetkým nám ide o to , aby ste mali zdravú a mladistvú pleť . Koncept zdravej kože je životným štýlom , ktorý vyžaduje pravidelnú mesačnú starostlivosť a správne ošetrenie Vášho typu pokožky . HydraFacial zlepšuje kvalitu pleti a pomáha ju udržiavať zdravú a krásnu . Vyskúšali ho svetoznáme osobnosti ako Beyoncé, Paris Hilton, Eva Mendes alebo Kate Winslet

Čítať celý článok...

 

Mezoterapiu zaraďujeme medzi neinvazívne omladzovacie metódy. Táto prevratná metóda spočíva v aplikácii špeciálnych roztokov mikroinjekciami,rollerom,resp.najnovšie  dermapenom-špeciálnym vibrujúcim perom s ihličkami.

Špeciálnym druhom mezoterapie je MEZOLIFT. Pri tejto metóde ide o podkožnú aplikáciu zmesi vitamínov spolu s kyselinou hyalurónovou.

Roztoky obsahujúce zmes vitamínov, koenzýmov a aminokyselín injikujeme do strednej vrstvy kože. Tieto látky zlepšujú stav a funkciu kože, čím je možné dosiahnuť vyhladenie stredne hlbokých vrások.

Ide o mierne bolestivý výkon,ale pri použití znecitlivejúceho krému, je výkon minimálnme bolestivý .

Čítať celý článok...

 

Najsofistikovanejší kozmeticko-medicínsky prístroj

BeautyTek kombinuje múdrosť tradičnej čínskej medicíny (TCM) s najmodernejšími zdravotníckymi  technológiami a je zároveň zariadením 2 v 1.

  • TCM je prezentovaná softwérom, ako a kam posúvaťsondu, aký tlak použiť, ako tlak využiť, ako nájsťa pôsobiťna meridiánové dráhy a body, podobné tím akupunktúrnym.
  • Moderná medicínska technológia je rýchla počítačová logika riadená analyzérom s okamžitou odpoveďou
  • 2v1 tiež znamená to, že diagnostický systém je kombinovaný s terapeutickým systémom

Čítať celý článok...

 

PLAZAN - skutočná bomba v starostlivosti o pleť 

Produkty Plazan predstavujú symbiózu medzi kozmetikou a liečivom. Ako kozmetika pôsobí lokálne, ale svojim zložením ovplyvňujú biologickú funkciu buniek kože. Zlepšujú vzhľad kože, ale robia to tak, že poskytujú živiny potrebné pre zdravú kožu. Plazan je svetovým leadrom na trhu v danom druhu kozmetiky. Tento druh kozmetiky, označovaný aj ako allokozmetika , využíva aktívne komponenty z ľudskej placenty.

 

 

Naše pracovisko patrí medzi dve pracoviská na Slovensku, ktoré tieto produkty špičkovej kvality poskytuje.

Čítať celý článok...

 

Profesionálne kozmetické ošetrenie založené na 
princípe rastlinných kmeňových buniek 


Laboratóriá Selvert vyvinuli prevratné ošetrenie proti starnutiu pleti s využitím rastlinných kmeňových buniek, získaných z odrody švajčiarskeho jablka Uttwiler Spatlauber. Je to zásadný objav, ktorý výrazne pomáha zastaviť proces starnutia a stimuluje obnovu buniek v pleti. Pleť vyzerá mladistvo, sviežo a má prirodzený lesk a jas.

 

Čítať celý článok...

 

Zmena cien PRP (Dracula terapie)


Medicínsko kozmetické centrum CORRECTIVE ako druhé pracovisko na Slovensku vykonáva

Aplikáciu PRP - obohatenej vlastnej plazmy

Moderná metóda omladzovania a liečby niektorých kožných ochorení – liečba vlastnou plazmou „ Drakulova metóda“ sa vyvinula z autohemoterapie. Liečba vlastnou krvou sa už vyše tridsať rokov využíva v rôznych medicínskych odboroch

Čítať celý článok...

 

Ide o kombináciu troch ošetrení: peelingu, účinnej chlorofilínovej masky a svetelného zdroja - diódového LED svetla. Tajomstvo úspechu je komplex novej generácie fotoreaktívnych molekúl: chlorofilín a kyselina aminolevulínová, ktoré chránia membránu buniek pred poškodením zapríčinením gama žiarením. Ošetreniemá výrazný antioxidačný efekt, ktorý je oveľa účinnejší ako Betakarotén, alebo vitamín C a E.

Chlorofilín je veľmi účinná metóda, ktorá ovplyvňuje stav pokožky. Zmierňuje prejav starnutia pleti, vypína pleť, pôsobí na pigmentáciu a vytvára jednotný tón pleti. Dochádza k remodelácii tkaniva s výraznou tvorbou nových fibroblastov a k stimulácii syntézy kolagénu.

Výsledkom ošetrenia je omladenie a zjednotenie pleti.

Čítať celý článok...

 

Všetko, čo túžite dopriať svojej pleti - výživu, žiarivosť, pevnosť - môžete mať teraz vďaka 24 k Gold Care -starostlivosť s 24 karátovým zlatom. Elegancia a vycibrenosť vnesená do kozmetiky. Premyslený elixír krásy a mladosti s tak úžasnými zložkami, ako je napr 24 karátové zlato, ponúka intenzívnu a celkovú terapiu proti starnutiu pleti. 

 

 

Čítať celý článok...

 


   PROFESSIONAL

 

TOPP LIFTING - ošetrenie

Čisto rastlinný facelifting bez skalpela. Paráda. Efekt zrovnateľný s plastickým zákrokom. Bleskurýchle vyhladenie viditeľné už po prvej aplikácii! Pleť je vypnutá, hladučká, vybielená, póry stiahnuté, odtieň zjednotený, presvetlený... Viditeľne omladnutá pusinka. Berúc do úvahy náklady na jedno ošetrenie, široký záber (pasuje každému doradu), jedinečnosť na našom trhu a taký detail, že naozaj funguje, bol by hriech neponúkať takúto bombovú plastiku.

Čítať celý článok...

 

Skin perfect
Modré svetlo

Modré svetlo - BLUE LIGHT otvára nové dimenzie pomocou fototerapie pri ošetrení a liečbe akné v kozmetických salónoch.

Čítať celý článok...

 
Novinky


Zdravá koža je našou filozofiou

HydraFacial najlepšie prístrojové vybavenie v roku 2011, 2012 pre zdravie Vašej kože.

Viac informácií

Kto je Online
Máme online 5 hostí