Neštátna chirurgická ambulancia a
Medicínsko-kozmetické centrum CORRECTIVE ponúka:

  • Štandardné služby chirurgickej ambulancie (v rámci zdravotného poistenia)
  • Nadštandardné zdravotnícke a kozmetické služby (nie sú hradené zdravotnou poisťovňou):
    Ambulantné ošetrenie hemoroidov (zlatej žily), ambulantné ošetrenie krčových žíl (varixov),  ošetrenie kožných anomálií - bradavice, kurie oká, jazvy atď. pomocou kryoterapie, domáca liečba prasklín konečníka (fisúr) pomocou dilatátora, odstránenie nadbytočného tuku, omladzovanie kože, depilácia, odstraňovanie pigmentových škvŕn, ošetrenie akné, aplikáciu botulotoxínu, odstraňovanie nežiadúceho ochlpenia, metličkových žíl, rozšírených cievok, drobných cievnych nádorčekov, vyhladzovanie a odstraňovanie vrások a ďalšie kozmetické služby vykonávané pomocou najmodernejších prístrojov a postupov.

N O V I N K A 2016

Biodermálne nite BIO MEYISUN

Historicky prvé poznatky o aplikácii cudzieho telesa do tela za účelom terapie sú známe a popísané od r. 2000 pred nar. Krista v Egypte.V 10. Storočí n.l. používali v Číne ovčiu vlnu a jej vlákna,ktoré zavádzali do bolestivého miesta.Neskôr sa používala ihla na napichnutie bolestivého miesta.

V 60. rokoch rozmach tejto metody nastal v Číne a Kórei zavedením techniky biodermálnych techník v liečbe bolestí a následne kozmetické využitie.

Čítať celý článok...

 

IPL epilácia pracuje na princípe selektívnej fototermolýzy – využíva intenzívne pulzné svetlo nekohe-rentnej vlnovej dĺžky, ktoré je citlivé na farbivo vlasového chĺpku – melanín. Svetelný lúč preniká cez pokožku ku korienku chĺpku (folikulu), čím reaguje s jeho farbivom a transformáciou svetelnej energie na tepelnú energiu tak dochádza k zahriatiu korienka chĺpku na extrémne vysokú teplotu a k jeho úplnému zničeniu.

Čítať celý článok...

 

Mezoterapiu zaraďujeme medzi neinvazívne omladzovacie metódy. Táto prevratná metóda spočíva v aplikácii špeciálnych roztokov mikroinjekciami,rollerom,resp.najnovšie  dermapenom-špeciálnym vibrujúcim perom s ihličkami.

Špeciálnym druhom mezoterapie je MEZOLIFT. Pri tejto metóde ide o podkožnú aplikáciu zmesi vitamínov spolu s kyselinou hyalurónovou.

Roztoky obsahujúce zmes vitamínov, koenzýmov a aminokyselín injikujeme do strednej vrstvy kože. Tieto látky zlepšujú stav a funkciu kože, čím je možné dosiahnuť vyhladenie stredne hlbokých vrások.

Ide o mierne bolestivý výkon,ale pri použití znecitlivejúceho krému, je výkon minimálnme bolestivý .

Čítať celý článok...

 

Najsofistikovanejší kozmeticko-medicínsky prístroj

BeautyTek kombinuje múdrosť tradičnej čínskej medicíny (TCM) s najmodernejšími zdravotníckymi  technológiami a je zároveň zariadením 2 v 1.

  • TCM je prezentovaná softwérom, ako a kam posúvaťsondu, aký tlak použiť, ako tlak využiť, ako nájsťa pôsobiťna meridiánové dráhy a body, podobné tím akupunktúrnym.
  • Moderná medicínska technológia je rýchla počítačová logika riadená analyzérom s okamžitou odpoveďou
  • 2v1 tiež znamená to, že diagnostický systém je kombinovaný s terapeutickým systémom

Čítať celý článok...

 

Zmena cien PRP (Dracula terapie)


Medicínsko kozmetické centrum CORRECTIVE ako druhé pracovisko na Slovensku vykonáva

Aplikáciu PRP - obohatenej vlastnej plazmy

Moderná metóda omladzovania a liečby niektorých kožných ochorení – liečba vlastnou plazmou „ Drakulova metóda“ sa vyvinula z autohemoterapie. Liečba vlastnou krvou sa už vyše tridsať rokov využíva v rôznych medicínskych odboroch

Čítať celý článok...

 

IPL (Intense Puls Light, čiže intenzívne pulzné svetlo) je liečebným nástrojom, ktorý umožňuje korekciu rôznych kožných porúch ako známky nadmerného starnutia, malé cievky a pigmentové škvrny. Ponúka bezpečné neinvazívne riešenie Vašich individuálnych problémov Zabezpečuje vynikajúce kozmetické výsledky pomocou procesu nazývaného fotoomladzovanie. S využitím IPL možno tiež epilovať s dobrými výsledkami. IPL sa skladá z rôznych vlnových dĺžok - na rozdiel od laseru, ktorý je monochromický. 

 

Čítať celý článok...

 

(Tripollárny radiofrekvenčný systém Tripollar)

Tripolárny radiofrekvenčný systém Tripollar (prístroj Apollo) je bezpečnou, účinnou a nechirurgickou (neoperatívnou) lekárskou metódou vedúcou k odbúravaniu tukov z tukových buniek a k omladeniu pokožky.

 

Čítať celý článok...

 

Profesionálne kozmetické ošetrenie založené na 
princípe rastlinných kmeňových buniek 


Laboratóriá Selvert vyvinuli prevratné ošetrenie proti starnutiu pleti s využitím rastlinných kmeňových buniek, získaných z odrody švajčiarskeho jablka Uttwiler Spatlauber. Je to zásadný objav, ktorý výrazne pomáha zastaviť proces starnutia a stimuluje obnovu buniek v pleti. Pleť vyzerá mladistvo, sviežo a má prirodzený lesk a jas.

 

Čítať celý článok...

 

Skin perfect
Modré svetlo

Modré svetlo - BLUE LIGHT otvára nové dimenzie pomocou fototerapie pri ošetrení a liečbe akné v kozmetických salónoch.

Čítať celý článok...

 

Rôzne viditeľné kožné problémy sa často vyskytujú presne tam, kde výrazne prekážajú alebo pôsobia rušivo. Sú to najmä červené žilky (kuperóza), kožné névy, hemangiomy, stopkovité výrastky (fibrómy), pigmentové škvrny a iné poruchy na tvári a na tele.

 

Čítať celý článok...

 

NAJMODERNEJŠÍ A NAJÚČINNEJŠÍ PRÍSTROJ NA TRHU...


Skutočná klinika krásy, ktorá dokáže uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky tak klientov ako aj obsluhujúceho personálu.

Čítať celý článok...

 
Novinky

N O V I N K A 2016

Bio MEYISUN

Technika s pozitívnym efektom je určená pre rôzne druhy ošetrení. Ide o využitie alternatívnej medicíny pomocou intradermálnych bio nití.

čítaj viac

Kto je Online
Máme online 89 hostí