HydraFacial - ocenený ako najlepšie prístrojové vybavenie v roku 2011, 2012.

Zdravá koža je našou filozofiou . Nechceme len zlepšovať Váš vzhľad, ale predovšetkým nám ide o to , aby ste mali zdravú a mladistvú pleť . Koncept zdravej kože je životným štýlom , ktorý vyžaduje pravidelnú mesačnú starostlivosť a správne ošetrenie Vášho typu pokožky . HydraFacial zlepšuje kvalitu pleti a pomáha ju udržiavať zdravú a krásnu . Vyskúšali ho svetoznáme osobnosti ako Beyoncé, Paris Hilton, Eva Mendes alebo Kate Winslet

Prístroj HydraFacial :

  • je vhodný pre všetky typy pleti
  • výsledok je viditeľný okamžite po ošetrení
  • efektívne omladzujúci alternatíva k invazívnym procedúram

indikácie :

  • solárne poškodenie , hyperpigmentácia
  • vrásky , jemné linky
  • strata elasticity kože , zvädnutá pleť
  • mastná , problematická , aknóznu pleť
  • rozšírené póry

Procedúra HydraFacial ošetruje Vašu pleť od základu . Vďaka Vortex - Fusion technológii je pleť napúšťaná glukosamínmi , antioxidantmi , peptidmi , kyselinou hyalurónovou .

Zároveň je vykonávané čistenie , odstraňujú sa odumreté kožné bunky a vysávajú sa rozpustené mazovej zátky . Pleť je po ošetrení hydratovaná , vypnutá a stimulovaná k obnove . Omladzujúci efekt je podľa lekárskych štúdií väčší, než po ošetrení intenzívnym pulzným svetlom . Dlhodobo dochádza k ozdraveniu kožných procesov .

Proces ošetrenia :

1. krok : Vákuová lymfatická drenáž : Rozprúdi lymfatický odtok v ošetrovanej oblasti . Pomáha tak odstrániť nahromadené toxíny a opuchnuté viečka .

2. krok : Čistenie a exfoliácia : Odstraňujú sa odumreté kožné bunky , odhaľuje sa nová koža . Koža je vďaka podtlaku vťahovaná do záhybov koncovky aplikátora a mechanicky obrusovaná . Súbežne sa pleť zmäkčuje roztokom s glukosamínmi a kyselinou mliečnou Activ 4.

3. krok : Chemický peeling : Šetrný chemický peeling pomáha odstrániť nečistoty a rozdrobiť mazové zátky pre lepšie vyčistenie kožných pórov . U problematických typov pleti možno použiť silnejší peeling na odstránenie pigmentácií, zjemnenie vrások , terapiu akné . Chemický peeling je v ampulkách , ktoré sa vkladajú do aplikátora . K dispozícii sú tri stupne koncentrácie : 7,5 % , 15 % , 30 % kyselina glykolová v kombinácii s kyselinou salicylovou .

4. krok: Extrakcia : Bezbolestná , automatická extrakcia využíva vortexovú koncovku k vysatiu kožných pórov . Pri tomto kroku sa zapína roztok Beta - HD , ktorý obsahuje beta kyseliny , predovšetkým kyselinu salicylovú . Vďaka nej sa póry ľahko vyčistia a stiahnu . Ďalej sú v roztoku obsiahnuté upokojujúce a hydratačné medové extrakty .

5. krok: Omladenie : Omladzujúce neinvazívnej aplikácie rastlinných peptidov DermaBuilder je nadštandardné súčasťou ošetrenia a rastlinnou alternatívou BOTOXu ® . Peptidy vyhladzujú vrásky a stimulujú kolagénovú tvorbu . Rovnako ako chemický peeling aj peptidy sú vo forme ampuliek vložených do aplikátora , ktorým sa vďaka vortexovej technológii neinvazívne aplikujú do kože .

6. krok : Hydratácia a ochrana : Záverečná vortexová infúzia kokteilu antioxidantov a kyseliny hyalurónovej . Roztok Antiox - 6 je záverečnou úpravou kože . Obsahuje antioxidanty : vitamín A , C, E , extrakt z bieleho čaju , rozmarínu . Výťažok zo semien pagaštanu konského v infúzii zároveň zlepšuje stav kožných ciev .

7. krok : LED svetelná terapia : Záverečná stimulácia kože červeným, vedie k zvýšenej tvorbe kolagénu a k omladeniu . K dispozícii je tiež modré svetlo pre terapiu akné a okysličenie pokožky .

Pleť je hneď po zákroku jemnejšia, prejasnená, dokonale vyčištená, pôsobí zdravým dojmom 
Novinky

Plexr

Revolučná a patentovaná inovácia v oblasti estetickej medicíny a chirurgie.

čítaj viac