Krém pre starostlivosť o tvár a telo

Zloženie: voda, olivový olej, eftiderm, ricínový olej, tekutý vosk, glycerolmonostearát, malavit, výťažok nechtíka lekárskeho, extrakt eleuterokoka, tekutá aróma, natriumbenzoát.

Malavit TU 9158.00102973500-95, certifikát zhody č. BOSTI/ROSS RU.001:040007CII-19 z 26.2.2001.

Malavit je vysoko účinný parafarmaceutický a kozmetický prostriedok k vonkajšiemu použitiu vrátane slizníc uší, nosa, krku a genitálií, so silným antiseptickým a antibakteriálnym účinkom prakticky na všetky druhy aeróbnych a anaeróbnych infekcií, silným antivírovým, protiplesňovým a dezodoračným účinkom.

Je produktom syntézy poznatkov bioenergetickej informačnej medicíny, farmakológie a homeopatie s unikátnymi prírodnými darmi pohoria Altaj. Sú v ňom obsiahnuté aktívne komplexy medi, medzi nimi i minerál malachit; kyselina mliečna, a ďalšie kyseliny, kyselina mravenčia,striebro; soli sodíka, vápnika, draslíka, lítia atď.; včelie produkty; cukry; múmio a biele múmio; smrekovcová a cédrová živica; pupene brezy a borovice; dubová kôra; extrakty koreňov a nadzemných častí bylín altajského regiónu (pivoňka, rebríček, šalvia, suchokvet, mäta, nechtík, harmanček, eukalyptus, puškvorec, materina dúška, oměj atď.), celkom 37 komponentov v upravenej pramenitej vode bez farbív.

Je to informačno-aktívny prípravok. Reguluje obnovenie bunkovej informácie v bunkách organizmu cez pokožku, sliznice, biologicky aktívne body a nervové zakončenia. Súčasne dezintegruje cudzorodú informáciu vírusov a mikroorganizmov (absorbuje „informační smog“).

Eftiderm (FS 42-3372-97) je protizápalový prostriedok. Prenáša cez pokožku a sliznice biologicky aktívne látky, ktorých aktivitu mnohokrát zvyšuje a účinok zvyšuje na 20-24 hodín. Spája všetky aktívne zložky Malavtilinu, ľahko ich prenáša do tkanív a súčasne niekoľkonásobne zvyšuje ich liečebný efekt.

Je to antioxidant a pôsobením na enzymatické systémy biologických membrán zvyšuje životaschopnosť buniek. Vďaka tomu silno pôsobí na všetky hlboko uložené štruktúry. To napomáha zvýšeniu protizápalového, protiendemického, antiseptického a analgetického účinku kompozície.

Klinické skúšky Malavtilinu prebehli vo vedeckých inštitúciách a zdravotníckych zariadeniach v Moskve, Petrohrade, Jekaterinburgu, Permu, Iževsku, Omsku, Tomsku, Čeľjabinsku a ďalších mestách. Antiseptické vlastnosti prípravku boli skúmané na základných testovacích kmeňoch mikroorganizmov rezistentných voči antibiotikám. Je preukázané, že prípravok potláča množenie bacilu záškrtu, zlatého stafylokoka, streptokoka A i B, cytobaktérií, salmonely, Bacillus pyocyaneus, Bacterium coli, Shigella disenteriae a kvasinek rodu Candida. Je preukázaný účinok na virus herpesu, vezikulárnej stomatitídy a iných.

Indikácie a používanie

Doporučuje sa pri:

 • hnisavých chronických zápaloch stredného ucha,
 • chronických zápaloch mandlí,
 • angínach,
 • highmoritide a zápaloch dutín.

Prax ukázala jeho vysokú efektivitu, porovnateľnú so známymi analogickými prostriedkami.

Použitie: nanášať na pokožku alebo sliznice v oblasti (alebo nad oblasťou) lokalizácie 1-2x denne počas 7-10 dní.

 • Prípravok je veľmi efektívny pri respiračných ochoreniach a chrípke. Malavtilin nanášajte na nosné sliznice 2-3x denne, pri sprevádzajúcich bolestiach hlavy na oblasti spánkov.
 • Odstraňuje bolesti, opuchy, obnovuje funkciu tkanív pri zápaloch nervov, neuralgiách, bolestí svalov a kĺbov (artritída, burzitída, epicondytída, osteochondróza atď.)
 • Malavtilin efektívne čistí pokožku na ktoromkoľvek mieste tela od akné, furunkulózy a herpesu.
 • Malavtilin sa dobre osvedčil v gynekologicko - pôrodnickej praxi. Bol zaznamenaný dobrý efekt liečenia vulvovaginitídy (75-90% úspešnosti), zápalu pošvy, maternicových príveskov, erózie maternicového hrdla a iných.

Použitie: spolu s obvyklou komplexnou terapiou zavádzať vaginálne tampóny na 6-8 hod. denne, 10-12 dní. Pri trieslovej lymfogranulomatóze a infekčnom zápale urogenitálnej oblasti spôsobenom pôvodcom Ureaplasma Urealyticum je účelné liečenie Malavtilinom opakovať po 1,5-2 mesiacoch

Prípravok sa doporučuje pri:

 • riziku potratu,
 • zápaloch prsníka,
 • ošetreniu ragád na bradavke,
 • špicatých kondylomatoch,
 • sanácii pošvy pred pôrodom, umelým prerušením tehotenstva.

Malavtilin je netoxický, nie je potenciálnym alergénom, nevyvoláva miestne podráždenie pokožky. Nemá embryotoxické ani teratogénne účinky a môže sa použiť v akomkoľvek období tehotenstva.

Odborníci popredných kliník a lekárskych akademií v Rusku včítane Permskej lekárskej akadémie a Uralskej štátnej lekárskej akadémie doporučujú Malavtilin k liečeniu tehotných žien so zápalom pošvy nešpecifickej etiológie ako hlavnú metódu miestnej terapie a tiež pri rôznych infekciách a genitálnej moniliáze. Predpokladajú, že prípravok má v pôrodníctve a gynekológii veľkú perspektívu. Priaznivá je tiež skutočnosť, že ho môže používať každá žena samostatne v domácich podmienkach.

 • Uralská a Permská lekárska akadémia vysoko ocenili efektivitu aplikácie Malavtilinu v terapii v gynekológii, otorinolaryngológii, liečení interných ochorení, traumatológii, stomatológii a praktickom lekárstve.
 • pre vyliečenie plesňových ochorení pokožky chodidiel stačí 1-2x denne 3-7 dní nanášať Malavtilin na ohniska ochorenia.
 • Pri potení rúk, nôh a podpažných jamôk Malavtilin odstraňuje zápach, znižuje produkciu sekrétu a potlačuje mikroflóru. 
 • U poranenia väzov, pomliaždenín a zlomenín sa aplikuje Malavtilin 1-2x denne po dobu 3-7 dní. Pri silnom pomliaždení sa hematómy vstrebávajú za 2-3 dni. Znižuje sa množstvo komplikácií. Zlomeniny zrastajú v optimálnej dobe.
 • Prípravok je vhodné použiť pri ošetrení hnisavých rán, preležanín, omrzlín, popálenín, úrazov, hematómov a odrenín. Bolo preukázané, že ošetrenie pokožky prípravkom pomáha hojeniu rán a zabraňuje druhotnej infekcii.  
 • Malavtilin odstraňuje behom 5-15 minút svalovú únavu.
 • V stomatológii (zápaly dutiny ústnej, paradentózy, bolesti zubov a iné) sa Malavtilin aplikuje na pokožke v mieste projekcie bolesti 1-2x denne. Pri paradentóze je účelné prevádzať miestnu masáž ďasien 1-2x denne po dobu 2-3 minút.
 • Antivírový program zaisťuje efektívnu ochranu proti väčšine foriem vírusových infekcí (chrípka, herpes a iné) vrátane encefalitídy po prisatí klíešťa. Ošetrenie rany v mieste prisatia znižuje prejavy vedľajších efektov.
 • Vďaka obsahu určitých enzýmov Malavtilin výborne účinkuje na zrastové procesy na pohrudnici, v dutine brušnej a pánvi. Nanáša sa nad postihnutou oblasťou raz denne 12-14 dní za sebou, 4x ročne.

Malavtilin je tiež výborný kozmetický prostriedok. Predchádza stárnutiu pokožky, znižuje množstvo vrások, urýchľuje hojenie hnisavých vriedkov, zlepšuje mikrocirkuláciu, zabraňuje tvorbe jaziev a pomáha odstraňovať existujúce jazvy. Nanáša sa v jemnej vrstve na čistou vlhkú pokožku 1-2x denne. Môže sa používať trvalo a tiež ako podklad pod kosmetiku.

Skladovat v chlade, chrániť pred svetlom.

 
Novinky

Plexr

Revolučná a patentovaná inovácia v oblasti estetickej medicíny a chirurgie.

čítaj viac