ULTRASONIC CAVITATION SYSTEM - využíva najnovšie poznatky telového ošetrenia.
Ideálny stroj na hĺbkové ošetrenie celulitídy, pri edematóznych formách ako aj pri problémoch s mikrocirkuláciou ( ako sprievodný jav celulitídy). Kavitácia ULTRASONIC garantuje neuveriteľné výsledky v minimálnom aplikačnom čase práve vďaka dynamickému a synergickému pôsobeniu 3 fenoménov:

nízkofrekvenčného ultrazvuku

infračerveného žiarenia

endermológie (podtlaková vákuová masáž)


Kavitačný systém ULTRASONIC disponuje 2 pracovnými hlavicami, ktoré sú schopné vyvíjať veľmi hlbokú kavitačnú činnosť pomocou nastaviteľnej frekvencie medzi 370-410 Khz. Účinnosť na každý typ celulitídy je viac ako prekvapujúca!

Stroj okrem kavitácie vyvíja aj synegické pôsobenie ultračerveného žiarenie - je to energia, ktorá je schopná dostať sa do hlbších tkanivových štruktúr a tak zvyšovať metabolizmus, urýchliť elimináciu tukov a stimulovať tvorbu kolagénu a elastínu. Každá hlavica obsahuje 8 IČ led diód poslednej generácie s vlnovou dĺžkou 910nm.

 ULTRASONIC Cavitation System obsahuje aj funkciu lipodrenáže - (endermologie),  Nízkofrekvenčným ultrazvukom "rozbité" tukové bunky sa pomocou endermologickej masáže rýchlejšie dostávajú do metabolizmu a pozitívne výsledky sú ihneď viditeľné
 


STABILNÝ KAVITAČNÝ SYSTÉM  - najmodernejšie telové ošetrenie vhodné na:

  • ošetrenie všetkých foriem celulitídy
  • redukciu a odstránenie nadbytočného tuku 
  • okysličenie tkaniva hemolymfatickú drenáž 
  • remodeláciu kontúr tela 
  • obnovenie mikrocirkulácie
Rýchle výsledky, spokojné klientky - vďaka najmodernejšej kavitačnej technológií
 
Novinky

Plexr

Revolučná a patentovaná inovácia v oblasti estetickej medicíny a chirurgie.

čítaj viac