Plexr - revolučná inováciaPlexr je skutočnou revolučnou a patentovanou inováciou v oblasti estetickej medicíny a chirurgie.

Plexr používa štvrtý stav hmoty: Plazmu. Ošetrované tkanivo sa odparuje a nešíri nežiadúce teplo do okolitých oblastí. Princípom je ionizovať plyny vo vzduchu tak, aby sa vytvoril malý plazmatický oblúk, s ktorým sa môžu ošetrovať dermálne a epidermálne oblasti postihnuté estetickými problémami bez toho, aby sa šírilo nežiadúce teplo do okolitých oblastí.
Čítať celý článok...

 

VITAL INJECTOR  Multiihličková mezoterapia - je určená k omladeniu pleti, ktorá funguje na báze obnovenia hydratácie, zlepšenia pružnosti, kvality a štruktúry kože.

Tento revolučný postup je určený na omladenie pokožky, hydratáciu, zvýšenie pružnosti pokožky a odstránenie jemných vrások.

Vital Injector je unikátny prístroj, ktorý umožňuje rovnomerné a presne dávkovanie kyseliny hyalurónovej do požadovanej hĺbky.

Týmto dosahuje lepší a trvanlivejší efekt na vypnutie vrások a hydratáciu pokožky.

Vďaka takto aplikovanej kyseline hyalurónovej dochádza nielen k hydratácií, ale aj k následnému vypnutiu pokožky.

Čítať celý článok...

 

"ORPHICA reprezentuje produkty najvyššej kvality. Spoločnosť starostlivo vyberá a kombinuje prírodné prísady na výrobu mimoriadne účinných produktov a zároveň sa zameriavana bezpečnosť, čo je pri starostlivosti o pleť v oblasti očí kľúčové. Kozmetika ORPHICA nespôsobuje podráždenie alebo alergie. Produkty môžu používať aj zákazníčky s citlivou alebo jemnou pleťou. Odporúčam kozmetiku ORPHICA každému, kto oceňuje najvyššiu kvalitu, dbá o seba a užíva si krásny vzhľad."

Čítať celý článok...

 

Biodermálne nite BIO MEYISUN

Historicky prvé poznatky o aplikácii cudzieho telesa do tela za účelom terapie sú známe a popísané od r. 2000 pred nar. Krista v Egypte.V 10. Storočí n.l. používali v Číne ovčiu vlnu a jej vlákna,ktoré zavádzali do bolestivého miesta.Neskôr sa používala ihla na napichnutie bolestivého miesta.

V 60. rokoch rozmach tejto metody nastal v Číne a Kórei zavedením techniky biodermálnych techník v liečbe bolestí a následne kozmetické využitie.

Čítať celý článok...

 

HydraFacial - ocenený ako najlepšie prístrojové vybavenie v roku 2011, 2012.

Zdravá koža je našou filozofiou . Nechceme len zlepšovať Váš vzhľad, ale predovšetkým nám ide o to , aby ste mali zdravú a mladistvú pleť . Koncept zdravej kože je životným štýlom , ktorý vyžaduje pravidelnú mesačnú starostlivosť a správne ošetrenie Vášho typu pokožky . HydraFacial zlepšuje kvalitu pleti a pomáha ju udržiavať zdravú a krásnu . Vyskúšali ho svetoznáme osobnosti ako Beyoncé, Paris Hilton, Eva Mendes alebo Kate Winslet

Čítať celý článok...

 

Profesionálne kozmetické ošetrenie založené na 
princípe rastlinných kmeňových buniek 


Laboratóriá Selvert vyvinuli prevratné ošetrenie proti starnutiu pleti s využitím rastlinných kmeňových buniek, získaných z odrody švajčiarskeho jablka Uttwiler Spatlauber. Je to zásadný objav, ktorý výrazne pomáha zastaviť proces starnutia a stimuluje obnovu buniek v pleti. Pleť vyzerá mladistvo, sviežo a má prirodzený lesk a jas.

 

Čítať celý článok...

 

Zmena cien PRP (Dracula terapie)


Medicínsko kozmetické centrum CORRECTIVE ako druhé pracovisko na Slovensku vykonáva

Aplikáciu PRP - obohatenej vlastnej plazmy

Moderná metóda omladzovania a liečby niektorých kožných ochorení – liečba vlastnou plazmou „ Drakulova metóda“ sa vyvinula z autohemoterapie. Liečba vlastnou krvou sa už vyše tridsať rokov využíva v rôznych medicínskych odboroch

Čítať celý článok...

 
Novinky

Plexr

Revolučná a patentovaná inovácia v oblasti estetickej medicíny a chirurgie.

čítaj viac