"ORPHICA reprezentuje produkty najvyššej kvality. Spoločnosť starostlivo vyberá a kombinuje prírodné prísady na výrobu mimoriadne účinných produktov a zároveň sa zameriavana bezpečnosť, čo je pri starostlivosti o pleť v oblasti očí kľúčové. Kozmetika ORPHICA nespôsobuje podráždenie alebo alergie. Produkty môžu používať aj zákazníčky s citlivou alebo jemnou pleťou. Odporúčam kozmetiku ORPHICA každému, kto oceňuje najvyššiu kvalitu, dbá o seba a užíva si krásny vzhľad."


REALASH

Sérum na rast rias REALASH je sérum vytvorené pre ženy, ktoré snívajú o dlhých, silných a hustých riasach. Odporúča sa predovšetkým pri riasach, ktoré sú od prírody krátke, slabé alebo poškodené predlžovaním, nevhodnou kozmetikou alebo umelými riasami.

BROW - Sérum na obočie

Ak máte tenké, slabé alebo príliš svetlé obočie, BROW je práve pre vás. Sérum je pre ženy, ktoré chcú mať husté a výrazné obočie.

Sérum BROW bolo dôkladne preverené v testoch, ktoré potvrdili, že receptúra nielenže podporuje rast a zahusťuje obočie, ale zlepšuje aj jeho celkový vzhľad. Produkt nedráždi pokožku.

PURE - Očné sérum

Sérum intenzívne zvlhčuje, vyživuje a zjemňuje pokožku. Perfektná kombinácia prísad zmierňuje proces tvorby vrások.

PURE zlepšuje hydratáciu pokožky, posilňuje hydro-lipidovú bariéru a chráni bunky pred oxidačným stresom.

PURE pomáha v hydratácii a regenerácii pokožky. Sérum taktiež pomôže odstrániť tmavé kruhy a opuch. Niekoľko kvapiek stačí na to, aby sa vašim očiam vrátil žiarivý a svieži pohľad!

kozmetika CREATIVE

Jej receptúra bola obohatená o najkvalitnejšie prírodné výťažky, ktoré chránia citlivú pokožku v oblasti očí,pomáha zvýrazniť Vašu krásu.

ARROW Očná ceruzka

EDGE Očná linka

UP Maskara

 
Novinky

Plexr

Revolučná a patentovaná inovácia v oblasti estetickej medicíny a chirurgie.

čítaj viac