Profesionálne kozmetické ošetrenie založené na 
princípe rastlinných kmeňových buniek 


Laboratóriá Selvert vyvinuli prevratné ošetrenie proti starnutiu pleti s využitím rastlinných kmeňových buniek, získaných z odrody švajčiarskeho jablka Uttwiler Spatlauber. Je to zásadný objav, ktorý výrazne pomáha zastaviť proces starnutia a stimuluje obnovu buniek v pleti. Pleť vyzerá mladistvo, sviežo a má prirodzený lesk a jas.

 

 

PROFESIONÁLNA SADA PROTI STARNUTIU PLETI 

Tento program kozmetického ošetrenia starnúcej alebo časom poničené pleti má za cieľ navrátiť pleti jej prirodzenú sviežosť a jas. Významná technológia s viditeľnými výsledkami už po prvom sedení, a to vďaka svojmu zloženiu s vysokým obsahom kmeňových buniek. Tie sú extrahované z odrody švajčiarskeho jablka, ktoré je veľmi cenené pre svoje mimoriadne vlastnosti v oblasti bunkovej obnovy. Zárodočné bunky tejto odrody majú nevídané vlastnosti. Laboratóriá Selvert ich začali využívať v novej rade CELL Vitale protistarnutiu. Zárodočné bunky jabĺk majú vplyv na zárodočné bunky pleti. 

 Aktívne látky:

 • Kmeňové jablčné bunky (Uttwiler Spätlauber) - pochádza zo špeciálnej odrody švajčiarskeho jablka
 • Vitamíny A, E, C, B3, B5, B6 - chráni pleť proti voľným radikálom, aktivujú kolagénové vlákna
 • Avokádový olej - obsahuje vitamíny A, D, E
 • Extrakt zo semena pagaštanu konského - napomáha cirkulácii krvi a má veľmi efektívny 
  ochranný faktor, ktorý chráni pleť proti voľným radikálom
 • Organický silikón (Silanetriol arginate) - je veľmi efektívny pri redukcii jemných ale aj hlbokých vrások, zabraňuje strate pružnosti pleti 

 

PRODUKTY PRE DOMÁCE OŠETRENIE

 • Cell Vitale Reversive Cream - 50 ml
  krém proti starnutiu pleti s rastlinnými kmeňovými bunkami
  Vhodný pre zrelú a časom poničenú pleť, svojím vysokým obsahom rastlinných kmeňových buniek prispieva k ošetreniu predčasne zostarnuté pleti. Pomáha obnovovať kontúry tváre, navracia prirodzený jas a plnosť pleti.

  Použitie: aplikujte ráno a večer jemnou masážou na perfektne vyčistenú pleť a dekolt.

 • Cell Vitale Reversive Cream for Eyes and Lips - 15 ml 
  krém na oči a pery s rastlinnými kmeňovými bunkami

  Tento bohatý krém na pleť okolo očí a pier, vytvorený na báze rastlinných kmeňových buniek, má vypínací efekt, vyživuje pleť a zmenšuje vrásky na delikátnych miestach tváre. Navracia jas a mladistvý vzhľad do unaveného pohľadu očí.

  Použitie
  : aplikujte malé množstvo tohto krému ráno a / alebo večer okolo očí a pier jemnými krúživými masážnymi pohybmi až kým sa úplne nevstrebe 
  Cena ošetrenia je 65€


 
Novinky

Plexr

Revolučná a patentovaná inovácia v oblasti estetickej medicíny a chirurgie.

čítaj viac