V súčasnosti je to najefektívnejšia metóda estetickej medicíny, nevyžadujúca časovo náročné a invazívne ošetrenie. Vykonáva sa ambulantnou formou, bez ovplyvnenia aktívneho spôsobu života.

Podstata spočíva v čo najväčšej koncentrácii širokospektrálneho svetla aplikovaného na dané miesto. Plocha zasiahnutá pri práci pri jednom impulze je 10cm2. Liečebný efekt je daný cielenou deštrukciou starého kolagénu na princípe selektívnej fototermolýzy t.j. zničenia vybraných buniek teplom. Indukuje sa likvidácia starého kolagénu procesom bunkovej "odpratávacej" reakcie. Následnou fázou rejuvenilizačného procesu je tvorba nového kolagénu so všetkými pozitívnymi prejavmi na koži. Miznú kozmetické a kožné chyby, strácajú sa rozšírené drobné cievky, pigmentové alebo iné škvrny, koža sa stáva elastickejšou, vypne sa a pleť je zreteľne vyhladená. Rozšírené kožné póry sa zmenšujú, miznú aj menšie vrásky. Mení sa výrazne celkový vzhľad tváre.

Doba ošetrenia trvá približne 20 minút.

Najčastejšie sa vykonáva na tvári, ale vhodná je aj aplikácia dekoltu a rúk - miesto najčastejšieho výskytu tzv. stareckých škvŕn.

Celkový počet ošetrení závisí od stavu pleti a pozostáva z 5-8 ošetrení s odstupom 3-4 týždňov.


Cenník fotorejuvenilizácie
 
Novinky

Plexr

Revolučná a patentovaná inovácia v oblasti estetickej medicíny a chirurgie.

čítaj viac