Scin Scubber je ultrazvukový peeling určený výlučne do kozmetických salónov. Ide o unikátne zariadenie, ktoré vykonáva:

  1. exfoliáciu - povrchový peeling bez poškodenia štruktúry pokožky
  2. čiastočné hĺbkové čistenie veľmi jemným, bezbolestným spôsobom za pomoci desincrustačnej peny a tekutiny
  3. tonizáciu a vpravovanie substancií do pokožky
  4. lifting a prekrvenie

 

Peeling - odstraňuje úplne novým spôsobom odumreté bunky zo stratum corneum. Peeling môže byť podľa intenzity: soft, medium a intenzívny. Hlavným cieľom je odstránenie odumretých buniek, exfoliácia, odstránenie zvyšného mazu, baktérií, toxínov, ktoré sú na povrchu pokožky.

Čistenie - Cieľom je hĺbkové čistenie pokožky a čiastočne pôsobí aj na melanín a tak pomáha aj pri pigmentových škvrnách. Využíva sa desincrustačný efekt. Používa sa špeciálna desincrustačná tekutina, ktorá ma vynikajúce účinky.

Lifting a vpravovanie látok - Určené predovšetkým pre suchú, asfiktickú pokožku, ako dôsledok nedostatočnej hydratácie. Využíva sa v tomto programe aj mikronizaný efekt ultrazvuku, neuveriteľná hydratačná schopnosť hlavice pri vhodnej voľbe účinnej látky. Hyperémia sa využíva na prekrvenie bledej, unavenej pokožky, čo je zapríčinené zlým transportom výživných látok a spomalenou mikrocirkuláciou.

Tonizácia - využíva sa mikromasážny efekt ultrazvukovej sondy, čo veľmi kladne pôsobí na vrásky. Zlepšuje sa mikrocirkulácia v tkanivách, umožňuje následnú lepšiu penetráciu kozmetických produktov a okysličovanie buniek.

 
Novinky

Plexr

Revolučná a patentovaná inovácia v oblasti estetickej medicíny a chirurgie.

čítaj viac