(Tripollárny radiofrekvenčný systém Tripollar)

Tripolárny radiofrekvenčný systém Tripollar (prístroj Apollo) je bezpečnou, účinnou a nechirurgickou (neoperatívnou) lekárskou metódou vedúcou k odbúravaniu tukov z tukových buniek a k omladeniu pokožky.

 


 

Ošetrenie prístrojom Apollo je alternatívou pre ženy a mužov, ktorí si prajú efektívne odstrániť nadbytočné tukové tkanivo bez chirurgického (operačného) zákroku.Táto metóda neobmedzuje, len k ošetreniu niektorých častí tela, ale naopak, možno s ňou ošetriť ľubovoľnú partiu tela (najčastejšie oblasť tváre, brady, rúk, bokov, stehien a brucha).  “Liposukcia” je trvalá – uvoľnené tuky z tukových buniek sú postupne odbúrané a zlikvidované imunitným systémom. Ošetrenie možno ľubovoľne opakovať do tej doby, pokiaľ je prítomné nadbytočné tukové tkanivo.

Doba zákroku sa pohybuje medzi 5 a 45 minutami a okamžite po zákroku sa môžete zapojiť do bežných denných aktivít. (Nie je potrebné nosiť špeciálne elastické bandáže alebo prádlo ako po chirurgickej liposukcii.) Metóda je určená pre jednotlivcov s priemernou hmotnosťou až nadváhou - ženy a mužov. Za približne 28 - 42 dní po 6-8 zákrokoch dochádza k priemernému zmenšeniu obvodu danej oblasti o 2 - 9 cm. Ošetrenie je bezbolestné. 

Prevedenie motódy: Najskôr sa klient vyšetrí. Potom na pohodlnom lôžku ošetrovateľ/ka použije ručnú sondu (zariadenie, ktoré mení elektrickú energiu na radiofrekvenčné vlny), aby zameral pôsobenie radiofrekvečných (RF) vĺn na označenú ošetrovanú plochu Vášho tela. 

Počas ošetrenia RF vlny preniknú cielene do podkožia a selektívne uvolňujú z tukových buniek tuky, ale pritom neporušia pokožku, krvné cievy ani nervy. Tripollarna patentovaná špeciálna technológia zabezpečuje jemné a pravidelné tvarovanie ošetrovanej oblasti. Naviac RF vlny aktivne zlepšujú elasticitu kolegénových vlákien a pri opakovanej aplikácii zvyšujú hladinu kolagénových vlákien o viac ako 28%. Tým sa stáva vzhľad pokožky mladší zdravší. 

Na konci ošetrenia nebudete pociťovať žiadne nepríjemné pocity ani nežiadúce účinky a budete sa môcť okamžite zapojiť do bežných denných aktivít. A samozrejme, nie je potreba žiadneho zotavovacieho obdobia. 
Po ošetrení prístrojom Apollo musí klient k dosiahnutiu optimálneho efektu nejesť nasledujúce tri dni tučnú stravu a pokiaľ možno ani jednoduché sacharidy (cukor, pečivo). Výhodná je kombinácia ošetrenia prístrojom Apollo a následná fyzická námaha (pravidlené cvičenie) doplnená kúrou manuálnou alebo prístojovou lymfodrenážou ošetrovanej partie tela.

Ošetrenie prístrojom Regen nie je vhodné u klientov:
1. Pokiaľ, je tuková vrstva ošetrovanej oblasti tenšia ako, 1,5 cm.
2. Chronické ochorenie imunitného systému, spojivového tkaniva, pokožky, krvi, pečene a poruchy hojenia.
3. Tehotenstvo.
4. Pacemaker (strojček na srdce).
5. Kovové náhrady klbov či iné kovové protézy v ošetrovanej oblasti.
6. Vpadnuté jazvy alebo prietrž (hernia) v ošetrovanej oblasti.
7. Pacienti mladší ako 18 rokov.

 

cenník ošetrenie prístrojom Apollo-Tripolar
 
Novinky

Plexr

Revolučná a patentovaná inovácia v oblasti estetickej medicíny a chirurgie.

čítaj viac