NAJMODERNEJŠÍ A NAJÚČINNEJŠÍ PRÍSTROJ NA TRHU...


Skutočná klinika krásy, ktorá dokáže uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky tak klientov ako aj obsluhujúceho personálu.


XILIA RF umožňuje svojim sofistikovaným systémom útočiť na rôzne nedostatky pokožky, hlavne pri ošetrení vrások, pri ochabnutých líniach tváre, priamo pôsobí na uvoľnené tkanivá. Je nevyhnutným pomocníkom aj pri ošetrení problémovej pleti a vďaka možnosti kombinácie tých najmodernejších techník nezaobídeme sa bez nej pri rôznych kozmetických kúrach Najmodernejším prístrojom v prístroji XILIA R.F. je rádiofrekvencia, ktorá zabezpečí lepšiu prekrvenosť, vracia svalom tváre tonus a pružnosť. Okrem toho, že ošetrenie je veľmi príjemné vďaka svojmu tepelnému pôsobeniu, je to momentálne najlepší spôsob omladenia v(v rámci kozmetických metód) pre zrelšiu pokožku.

Multifunkčný prístroj XILIA R.F. pozostáva z nasledovných funkcií:


Rádiofrekvencia

Táto funkcia využíva diatermickú vlnu na stimuláciu prirodzených, ale časom spomalených funkcií organizmu ako sú tvorba kolagénu, elastínu. Zvyšuje aj tvorbu kyseliny hyaluronovej. Výsledkom je pružnejšia podstatne napnutejšia a omladená pokožka. Výsledky sú viditeľné vo veľmi krátkom čase už po prvom sedení


Air Massage

Air massage - jemná vákuová podtlaková masáž , ktorá sa podobá na ručnú masáž práve vďaka delikátnemu podtlaku. Masáž je veľmi príjemná a účinná. Hlavica obsahuje aj chromoterapiu.


Meranie hydratácie

Kontrola hydratácie pokožky-umožňuje meranie hydratácie pokožky. Umožní vhodný výber produktov a správnu voľbu typu kozmetického ošetrenia, ako aj kontrolu dosiahnutch výsledkov.


Ionto

Iontoforéza slúži na vpravovanie hydrofilných látok, využívajúc pri tom galvanický prúd. Hydrofilné produkty určené na iontoforézu by mali mať schopnosť chemickej disociáce. Ošetrenie sa doporučuje hlavne pri problémovej a starnúcej pleti v kombinácií s ostatnými vybranými funkciami stroja.


Stimul

Bipolárna elektrostimulácia, ktorá sa vykonáva špeciálnou hlavicou. Slúži na tonizáciu a selektívne spevnenie svalových skupín ako aj pokožky tváre.


Lifting

Ide o kozmetický lifting na vyhladzovanie vrások bez skalpelu. Elektro-lifting pôsobí na mikrocirkuláciu v pokožke, zvyšuje prívod výživných látok, revitalizuje a okysličuje tkanivá. Pokožka ostane hladká, napnutá, zmiznú jemné vrásky. Unikátne ošetrenie do rúk profesionálov.


Diamantová mikrodermabrázia

Neinvazívny spôsob odstránenia odumretých buniek diamantovými hlavicami pomocou uniformného vákuového odsávania.
Zvyšuje obnovu buniek a pokožka lepšie prijíma všetky účinné látky.

 

Cenník ošetrenie prístrojom XILIA R.F.

 
Novinky

Plexr

Revolučná a patentovaná inovácia v oblasti estetickej medicíny a chirurgie.

čítaj viac